Alaaddinbey Mh. 622. Sk. Sera Plaza No:8F Nilüfer BURSA
trende

Endüstriyel Bilgisayar (IPC) Tamiri

15.09.2018
836
Endüstriyel Bilgisayar (IPC) Tamiri

 

Endüstriyel ve medikal alanda bir çok makine ve uygulamada kullanılan endüstriyel bilgisayarlar çevresel faktörler, enerji etkenleri ve içeriklerinde yer alan bileşenleri ömürlerinin bitmesi ile arızalanabilirler .

Firmamıza gönderilen endüstriyel bilgisayarların tüm bileşenleri ve anakartları test edilerek arızanın kaynağı aranır. Bu aşamada multimetre, osiloskop, arıza tespit cihazları ve firmamızın arge ürünü olan anakart test cihazları kullanılır. Tespit edilen arızalı anakartlar da ki tüm onarım işlemleri firmamız tarafından kendi bünyesinde yapılır. Bunlar anakart tamiri, kuzey chipset değişimi, güney chipset değişimi, super I/O değişimi, aktif pasif ve kapasitif komponentlerin değişimi, cpu değişimi, ram değişimi, VCORE besleme onarımı …vb işlemlerdir.

Endüstriyel bilgisayar tamirinde anakart dışında diğer bileşenlerde arızalanabilir. Cihaz PSU modülü (güç kaynağı), soğutma fanları, kablolama, Harddisk, CF kart okuyucu gibi ekipmanlarda firmamız bünyesinde değiştirilmektedir.

Onarımı yapılan endüstriyel bilgisayar (IPC) termal bakımları yapıldıktan sonra stres testlerinden geçirilir ve müşteriye %100 çalışır durumda teslim edilir.

Firmamızın endüstriyel bilgisayar (IPC) tamirinde marka ve model bağımlılığı yoktur. Buna bağlı olarak firmamızda siemens endüstriyel bilgisayar, kontron endüstriyel bilgisayar, trumpf endüstriyel bilgisayar, allen bradley endüstriyel bilgisayar, schneider endüstriyel bilgisayar, b&r endüstriyel bilgisayar, aatech endüstriyel bilgisayar ve birçok marka tamir edilmektedir.

Ayrıca onarımı yapılan endüstriyel bilgisayarlara 6 ay servis garantisi firmamız tarafından verilmektedir.

Endüstriyel PC Tamiri

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: