Welcart PageWelcart Page

Welcart best sellerWelcart best seller

Welcart PostWelcart Post

  • Marka : SIEMENS Model : Simovert VD Ürün Kodu : 6SE7024-7ED21 AC Motor Sürücü Onarımı Natromak Endüstriyel Elektronik ve Otomasyon firmamıza onarım için gönderilen siemens marka ac motor sürücüsünde yapılan kontrollerde sürücü çıkış bölümünün ve çıkış kontrol bölümünün arızalandığı tespit edilmiş ve onarımı yapılarak servis garantili olarak müşterimize teslim edilmiştir.

  • Marka : Excem  Model : EXHD50-30B Besleme voltajını kısa devre ettiği şikayeti ile firmamıza onarımı yapılmak üzere gönderilen brushless sürücünün çıkış kısmının arızalı olduğu tespit edilmiş ve onarımı yapılarak müşterimize teslim edilmişti. Tüm onarımlarımız 6 Ay servis garantilidir.      

  • Marka  : Siemens Model : 6ES7 522-1BL10-0AA0 32x24VDC DİJİTAL ÇIKIŞ MODÜLÜ ARIZA : Cihaz çıkışı arızalı olduğu tespit edildi. Çıkış komponentleri arızalı. Tarih : 28.01.2018 Onarım Süresi : 1 iş günü Arızalı olarak servisimize gönderilen Siemens plc çıkış modülü incelenmiş ve çıkış komponentlerinin arızalı olduğu tespit edilmiştir. Cihaz servis garantili olarak onarılmış ve teslim edilmiştir. …